Ana Sayfa Klinik Hizmetleri Koruyucu Hekimlik

Koruyucu Hekimlik

Koruyucu hekimlik hijyenden başlayarak beslenme , aşılama ve antiparaziter tedavileri içeren geniş yelpazesi olan önemli konulardır.

Biz Friends Moda Veteriner polikliniği olarak polikliniğimizin kapısından ve içeride tüm salonlarımızda kullandığımız ekipmanlarda maksimum hijyene önem vermekteyiz. Böylece poliklinik içerisinde kontaminasyon riski ortadan kaldırılmaktadır.

Friends Moda Veteriner polikliniğinde tüm hastalarının aşılama ve paraziter mücadele programları bilgisayar programımıza kaydedilir ve bu program tarafından takip edilir.

Hasta sahiplerimiz kedi ve köpeklerinin aşılama programları konusunda telefon veya e-mail yolu ile randevuları zamanı geldiğinde hasta sahiplerimize hatırlatılır.hazırladığımız çeşitli bilgilendirici broşürler ve hekim muayenesi sırasında hekimlerimiz tarafından Hijene özen gösterilmesinin önemi, Aşılamaların, iç ve dış paraziter uygulamaların düzenli takiplerinin yapılması ve düzenli sağlık taramaları ile erken teşhisin sağlanması hastalarımızın daha sağlıklı, daha uzun, daha konforlu bir yaşam sürmeleri için hasta sahiplerimiz bilgilendirilmektedir.