Ana Sayfa Hakkımızda

Niçin Bize?;

Biz Sizin Minik Dostlarınızın Sağlıklı ve Mutlu Yaşamaları İçin Varız!
Farklıyız çünkü 1989'den beri çağdaş teknolojinin en yeni seçeneklerini hiç değişmeyen insan yanımızla, minik dostlarımızın sağlığı için deneyimli kadromuzla 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Niçin Biz?

”Bizim için her hayat kutsaldır, ayırım yapmayız.”

Son teknolojiyi takip eden, tam teşekküllü bir sağlık merkezi olan Friends Moda veteriner Polikliniği, minik dostlarımıza 7/ 24 kesintisiz hekimlik hizmeti vermektedir. Bizim için her hayat kutsaldır, ayırım yapmayız.

Hastalarımızın her birinin, yaşam hakkına saygı duyarak, çok yönlü olarak, tekrar sağlıklarına kavuşmaları için uğraşırız. Bu, bizim hizmet anlayışımızdır.

Hiç bir zaman hekimlik kavramından ve doktrininden ödün vermeden, bilgimizin sınırlarını zorlar, neyi bilmediğimizi tespit edip, bu konuda, eğer gerekiyorsa, danışmanlık alırız.

Her hasta bizim için özel vakadır, yaşam kalitelerini arttırmak için elimizden gelen her şeyi yaparız

  • Güvenilir, köklü, yenilikçi, araştırmacı olmamız.
  • Teknolojik gelişmeleri takip etmemiz.
  • 24 saat kesintisiz hizmet alabilmeleri.
  • Uzman ve güler yüzlü bir personel yapısına sahip olmamız.
  • Pet sahibini anlaşılır bir şakilde bilgilendirmemiz.
  • Bizlerinde birer pet sahibi olmamız dolayısıyla empati kurabilmemiz.
  • Teşhis yöntemlerini doğru ve yerinde kullanmamız.
  • Çok ciddi vakalarda tatminkar sonuç alabilmek için sınırları zorlamamız tercih edilme sebeplerinden bazılarıdır.

 

Genelde geriatrik ve ağır hastalıklarda ,bir sonuca ulaşılamamış vakalarda tavsiye üzerine gelen pet sahipleri petlerinin sağlıklarına kavuşması sonuçunda çok memnun kalmaktadırlar.

Pet sahiplerinin gözüne ilk olarak çarpan gösterdiğimiz ilgi ve hijyene verdiğimiz önem. Ancak ailemize katıldıktan sonra bu öğelerin yerini güven almaya başlıyor. Bünyemizde gerçekleştirdiğimiz gerek dahiliye, gerek cerrahi operasyonlardaki (ortopedi ve yumuşak doku) başarılarımız, pet sahibinin gözünde bu güveni sağlamamızın en büyük etkeni. Yine bünyemiz içerisinde gerek görüntüleme, gerek laboratuar teşhis yöntemlerini, tüm cerrahi müdahaleleri gerçekleştirebildiğimiz alet, ekipman, bilgi ve yeteneğe sahip olmamız bir başka etken.

Haftanın 7 günü 24 saat açık olmamız ve hasta sahiplerinin bize 7 gün 24 saat ulaşabiliyor olması onlarda büyük bir rahatlık sağlamakta.

Biz friends ailesi olarak aramızdaki dayanışma ve sevgi bağlarını müşterilerimize de yansıtmaktayız.

Veteriner Hekimliğin durağan bir meslek olmaması ve sürekli gelişmesi, bizlerin de gelişmemize olanak tanıyor.
Bunun için, biz FMVP Vet Hekimleri olarak, yeni gelişmeleri takip etmek ve kendimizi sürekli geliştirmek zorundayız.

Ulusal ve uluslararası kongrelere katılmak, yeni yayınları takip etmek, kurs ve meslek içi eğitimlere gitmek de bu gelişimin bir parçası. Poliklinik olarak yeniliklere açığız ve şanslı bir azınlık olarak teknolojinin bize sunduğu en son yenilikleri hekimliğimizde kullanma fırsatını buluyoruz. Bilginin öneminin farkındayız. Konsültasyon konusunda hassasız ve bunu gerçekleştirmek için diğer Hekim arkadaşlarımızla bağlantılarımıza önem vermekteyiz.

Poliklinikliğimiz;

Polikliniğimiz modern sağlık hizmeti veren, tam teşekküllü bir sağlık merkezidir.
Danışma:Polikliniğimizin bütün faaliyetlerini kordine eden arkadaşımız Tuğba danışmanın yanında güler yüzü ve şen kahkahaları ile bizlerin zaman zaman tükenmekte olan enerjisini şarj eden bir dinamo gibidir.aynı zamanda Herkül isimli bir Jack Russelı olan arkadaımız hasta sahipleri ile kurduğu empati sayesinde ilişkilerimize başka bir boyut katmaktadır.Tuğba’nın asistanlığını zaman zaman agresifi tavırları ile ön plana çıkan köpeğimiz COCO SHANEL SELBES yapmaktaydı.Bu görevi uzun seneler köpek saldırısı sonunda vefat edene kadar kedimiz Kezban ile berabaer yürütmüştü.
Muayene Odaları:380 metre karelik polikliniğimizde muayene odaları aynı anda birden fazla hasta muayene etme olanağı sağlıyor
Muayene salonlarımızda her an acil müdahale yapılabilecek ekipmanlarımız ile ve bir hastanın jinekolojik muayenesinden oftalmolojik muayenesine kadar kullanılabilecek tüm ekipmanlarla donatılmıştır.Bunun verdiği güvenle gelen hastalarımızın burada muayeneleri ve teşhis ve tedavileri detaylı olarak yapılmaktadır. Muayene odalarımızda minik dostlarımızı rahatlıkla muayene edebileceğimiz ve rahatlıkla dolaşabileceği ,veteriner hekim stersi yaşamayacağı odalardır.İri cüsseli dostlarımız için tüm muayene masaları hidroliklidir.

Dahiliye:Friends Moda Veteriner polikliniğinde , dostlarınızın her türlü dahili hastalığı, genel muayene ardından şüphelenilen problemlere yönelik teşhis materyalleri laboratuvar ,radyoloji,mikrobiyoloji , v.b.kullanılarak ve deneyimlerimiz doğrultusunda, deneyimli ve donanımlı hekimlerimizce teşhis ve tedavi olanağı bulmaktadır.

Unutulmamalıdır ki teşhis tedavinin yarısıdır.

Teşhise ulaşılmasının ardından, hastaya özel hazırlanan tedavi protokolleri, profesyonelce uygulanır.

Klinik Hizmetler

Friendsvet Moda olarak muayene, teşhis, dahiliye, diş ünitesi, dijital röntgen, ultrason, cerrahi müdahale, yoğun bakım ve laboratuvar hizmetleri vermekteyiz.

Korucuyu Hekimlik

Tüm hastalarının aşılama ve paraziter mücadele programları bilgisayar programımıza kaydedilir ve bu program tarafından takip edilir. Hasta sahiplerimiz kedi ve köpeklerinin aşılama programları konusunda telefon veya e-mail yolu ile randevuları zamanı geldiğinde hasta sahiplerimize hatırlatılır.

Özel Bakım

Profesyonel pet kuaförümüz kediniz ve köpeğiniz için gerekli olan bakımı itina ile yapmaktadır. Minik dostlarınız hijyenik koşullarda anestezi kullanılmadan traş ve banyo ile güzelleşirken sizlerde deneyimli personelimizin onlara nasıl davrandığını kapalı devre yayından izleyebileceksiniz.

Kedi Pansiyonu

Burası onlar için yabancı bir ortam olduğundan burada başka kedilerle ayını ortamda yaşamayı öğreniyorlar veya birbirlerini görmemezlikten geliyorlar. Burada her kediye ait bir ev var ve ev sayısı kadar kediyi pansiyonumuza kabul ediyoruz.